www.liceumchojna.pl

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Dnia 14.10.2008r. odbył się apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W uroczystości uczestniczyły wszystkie klasy I naszej szkoły. Na początku przedstawicielka samorządu uczniowskiego Małgorzata Mikołajczyk przywitała dyrekcję, grono pedagogiczne, pracowników oraz uczniów. Przedstawiła wszystkie klasy pierwsze oraz wychowawców. Następnie przedstawiciele klas  w obecności sztandarów szkoły złożyli uroczyste ślubowanie.

Kolejnym punktem uroczystości było przekazanie władzy nowemu samorządowi uczniowskiemu. W imieniu ustępującego samorządu, uczennica Joanna Buko podziękowała za współpracę dyrekcji, nauczycielom oraz koleżankom i kolegom, którzy wspierali działalność samorządu. Następnie przedstawiła skład nowego samorządu i przekazała władzę młodszym kolegom. W skład nowego samorządu weszli: przewodnicząca: Sylwia Jasińska III TH, zastępcy: Klaudia Kasuła II TOUG, Anita Kikosicka IId LO, sekretarz: Monika Jaroszyńska III TH, prowadząca apele: Aleksandra Bancewicz Ib LO, Sylwia Jasińska III TH, osoby odpowiedzialne za sprzątanie terenu: Paulina Kałużniak IIa LO, Alicja Radecka I TH, Damian Szymczyk IIIa TOUG, Piotr Stasiński II TOUG, szczęśliwy numerek: Sylwia Jasińska III TH, Ewelina Bednarz IIa LO, promocja szkoły: Jakub Stelmach IId LO, Paweł Gierke III TH, gazetka SU: Katarzyna Stelmach Ia LO, Alicja Radecka I TH, Jakub Stelmach IID LO, Joanna Rokicka IIIa TOUG, Mateusz Kubacki IIIa TOUG, Roksana Zdziarska II TOUG, członkowie: Adam Abramowicz Ic WZ, Zuzanna Stasiak II TI, Sebastian Bogdanowicz I TB. Opiekunami są: p. Bożena Kuchyt, p. Agata Motyl.

Nie zabrakło również ciepłych słów skierowanych do nauczycieli przez panią dyrektor Adrianę Salamończyk. Pani A. Salamończyk złożyła życzenia wszystkim pracownikom szkoły oraz podkreśliła, że zawód nauczyciela jest swego rodzaju powołaniem i praca nauczyciela wymaga wiele sił i determinacji. Następnie wręczyła nauczycielom nagrody dyrektora szkoły za osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze w roku szk. 2007/2008. Nagrodzeni nauczyciele: Izabela Barylska, Renata Czubak, Kamila Góra, ks. Daniel Gollon, Mateusz Grzegorzewski, Krzysztof Janik, Edyta Krupa, Anna Krzemińska, Bożena Kuchyt, Gabriela Lasowska, Bianka Małysz, Agata Motyl, Joanna Nowak-Oszurko, Barbara Nożewnik, Barbara Oleksy, Alina Rewers, Janusz Rusak, ks. Piotr Subocz.

Festiwal piosenki Angielskiej