Kontakty z nauczycielami

STUDNIÓWKA 2009

Wszyscy czekali na nią z utęsknieniem, a teraz zostały już po Niej tylko wspomnienia… i zdjęcia.
Tegoroczna studniówka dla maturzystów Technikum Informatycznego, odbyła się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Mieszkowicach.
    W przygotowaniu imprezy i jej organizacji zaangażowanych było sporo osób: maturzyści i ich rodzice,  Dyrekcja oraz nauczyciele i pracownicy szkoły. Efektem współpracy była wspaniale udekorowana sala, posiłki  i – jak się później okazało – wspaniała atmosfera zabawy.
     Uroczystość rozpoczęła się podziękowaniami dla sponsorów, współorganizatorów, Dyrekcji oraz nauczycieli.
O godz. 20 pojawili się zaproszeni goście: Dyrekcja naszej szkoły, Grono Pedagogiczne, a także nasi rodzice.

Otwarcia tej szczególnej imprezy dokonała P. Dyrektor Adrianna Salomończyk, oraz P. Dyrektor Bogumiła Żurawiecka, po czym maturzyści – jak każe tradycja – rozpoczęli bal polonezem i zasiedli do uroczystej kolacji. Kolejna atrakcją był skecz, przedstawiony przez dwóch uczniów klasy maturalnej: Marcina Lisowskiego i Sławomira Tarasińskiego.

Po uroczystości przyszła pora na taneczne szaleństwo do białego rana. Noc studniówkowa upływała bardzo szybko. Wszyscy razem bawili się doskonale, nikt nie schodził z parkietu. Orkiestra zorganizowała również zabawy, w których brali udział wszyscy zaproszeni goście.
     Cała impreza zakończyła się wzajemnymi podziękowaniami za dobrą atmosferę i wspaniałą zabawę.

W tym miejscu, w imieniu wszystkich tegorocznych maturzystów IV klasy Technikum Informatycznego chciałbym wyrazić wielką wdzięczność wszystkim osobom, które brały udział w jego organizacji, przede wszystkim p. Romie Sładek, która zajęła się imprezą od strony kulinarnej,  rodzicom (p. Grędzie, p. Szwiec, p. Lisowskiej, p. Szkolnickiemu), uczniom klas III Technikum Informatycznego ( Kasi Żurawskiej, Dianie Migacz i Kasi Tarnowskiej) za pomoc w przygotowaniu dekoracji, uczniom I i II klasy Technikum Żywienia (Arielowi Rozparze, Tomaszowi Biniędzie, Kamili Wojdyle, Agnieszce Sadło i Kasi Buckiej), którzy zajęli się obsługą imprezy.
    Serdecznie dziękujemy za trud, który włożyliście w przygotowanie dla nas tego wspaniałego balu.
     Chciałbym także podziękować wszystkim tym, których tutaj nie wymieniłem, a którzy niestrudzenie pomagali w organizacji naszej studniówki oraz wszystkim innym.

MY TEGOROCZNI MATURZYSCI, Z SERCA WAM DZIĘKUJEMY!!!

Gospodarz klasy IV Technikum Informatycznego
Paweł Rosiak