STRONA GŁÓWNA  
   
  HISTORIA SZKOŁY  
   
  ABSOLWENCI  
   
  DOKUMENTY  
   
  REKRUTACJA  
   
  ODDZIAŁY I WYCHOWAWCY  
   
  KADRA PEDAGOGICZNA  
   
  SAMORZĄD UCZNIOWSKI  
   
   
   
  INTERNAT  
   
  PRAKTYCZNA NAUKA ZAWODU  
   
  DORADCA ZAWODOWY  
   
  PROFILAKTYKA  
   
  EWALUACJA  
   
 
 
   
  EGZAMIN MATURALNY  
   
  EGZAMIN ZAWODOWY  
   
  PATRONATY  
   
   
   
   
   
  SUKCESY UCZNIÓW  
   
   
   
  SUPER KLASA  
   
  GAZETA "WIÓRY"  
   
  50 LAT LO  
   
  MOODLE  
   
  ADMINISTRATOR  
   
   
 

ul. Dworcowa 3
74 - 500 Chojna

www.zsp1chojna.pl
zsp1@zsp1chojna.pl

tel./faks 091 414 20 29


 
 
PATRONATY - WSPÓŁPRACA
 
     
   
     
 
 
     
   
     
   
     
 
WOPR
 
     
 
Akademia CISCO
 
 
 
     
     

 


 

Finał Regionalnej Licealiady w Piłce Nożnej Chłopców

 

W dniu 19 maja 2017 r. w Dębnie został rozegrany Finał Regionalnej Licealiady w  Piłce Nożnej Chłopców. Do turniej finałowego zakwalifikowało się pięciu zwycięzców etapu powiatowego. Powiat Myśliborski reprezentował gospodarz imprezy ZSP Nr 1 Dębno, Powiat Policki – ZS Police, Powiat Szczeciński – ZSB Szczecin, Powiat Pyrzycki – ZS  nr  1  Pyrzyce, Powiat Gryfiński – ZSP Chojna.
Już po przyjeździe na turniej okazało się, że w zawodach nie weźmie udziału szkoła z  Polic. W związku z tym, w rywalizacji o awans, do Finału Wojewódzkiego pozostały cztery drużyny.
Przed rozpoczęciem turnieju odbyła się odprawa trenerów, na której ustalono, że  zespoły będą grały systemem „każdy z każdym”, 2 x 10 minut. Po odprawie odbyło się  losowanie numerów przypisanych poszczególnym zespołom. Nasza drużyna wylosowała nr 3. W związku z czym w swoim pierwszym meczu turnieju ( a drugim w całych rozgrywkach) trafiliśmy na faworyta rozgrywek zespół ze Szczecina.
Mecz rozpoczął się bardzo nerwowo dla obu ekip, było dużo walki i ogromna determinacja w szeregach dwóch ekip. Nieco dłużej przy piłce utrzymywali się zawodnicy ze  Szczecina i to oni stworzyli sobie pierwszą dogodną sytuację do zdobycia bramki. Jednak na wysokości zadania stanął w bramce Igor Rumbuć (wiele razy ratował nas od straty bramki, nie tylko w tym meczu). Mimo tego nasz zespół grał bardzo konsekwentnie w obronie i  skutecznie w ataku, gdzie prym wiódł Eryk Madera ( strzelec 3 bramek w tym meczu). Dzięki czemu pokonaliśmy faworyzowanego rywala 4:2 ( bramkę dołożył jeszcze Szymon Smalarz).
W kolejnym meczu zmierzyliśmy się z zespołem ZS 1 Pyrzyce. Po zaciętym początku nasz zespół wygrał pewnie 4:0 ( bramki: E. Madera, Sz. Waniel, O. Piątek, A. Panicz).
Po dwóch seriach spotkań nasz zespół znajdował się na pierwszym miejscu. Do  zwycięstwa potrzebowaliśmy remisu bądź minimalnej porażki ( jednobramkowej) z  drużyną z Dębna ( ta uległa we wcześniejszym meczu ZSB Szczecin 1:3). Wszyscy wiedzieliśmy o tym doskonale, więc cel był prosty - grać bezpiecznie z tyłu i czekać na  kontrę, gdyż każda kolejna upływająca minuta przybliżała nas do Finału Wojewódzkiego. Niestety już po 80 sekundach straciliśmy pierwszą bramkę, a po kolejnych 120  przegrywaliśmy 2:0. Sparaliżowała nas chyba myśl o zwycięstwie. Dopiero te dwie bramki ocknęły nas i zaczęliśmy grać. Jednak piłka, jak zaczarowana, nie chciała wpaść do  bramki Dębna, a na dodatek straciliśmy kolejne dwie bramki. I kiedy już się wydawało, że  żegnamy się z awansem, rzuciliśmy się po raz kolejny do ataku, stwarzając sobie 4  stuprocentowe sytuacje do strzelenia bramki. Gdybyśmy wykorzystali chociaż dwie, wygralibyśmy ten turniej. Jednak bramkarz Dębna był tego dnia w świetnej formie i  zachował czyste konto.
Po rozegraniu wszystkich spotkań trzy zespoły zdobyły po 6 punktów. O końcowej klasyfikacji decydowała mała tabela między zainteresowanymi drużynami.

Chojna – Szczecin 4:2

Szczecin – Dębno 3:1

Chojna – Dębno 0:4

I tak dzięki najkorzystniejszemu bilansowi bramkowemu ( 5:3) pierwsze miejsce zajął zespół ZSP Nr 1 Dębno. Drugie miejsce ( 5:5) ZSB Szczecin, a trzecie (z wynikiem 4:6) ZSP  Chojna. Ostatnie miejsce w turnieju zajął zespół ZS Nr 1 Pyrzyce z zerowym dorobkiem punktowym.
Chłopcy pokazali się z bardzo dobrej strony, za co należą im się ogromne podziękowania i gratulacje. Od kwalifikacji powiatowych zespół zanotował 4 zwycięstwa i  tylko jedną porażkę. Jak się okazało - ta porażka była brzemienna w skutkach i  nie  pozwoliła nam na kwalifikację do Finału Wojewódzkiego. Cóż, może za rok…

Skład ZSP Chojna:

  1. Igor Rumbuć – absolwent
  2. Eryk Madera
  3. Oskar Piątek
  4. Konrad Miler
  5. Aleksander Panicz
  6. Szymon Waniel
  7. Dacjan Koster
  8. Maciej Budynkiewicz
  9. Szymon Smalarz
  10. Paweł Jędrasiak

18579041_696505950540374_575849470_n

 

Opiekun: mgr Rafał Kaliciak

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

LANGUAGE

Anglia
Niemcy Węgry


LINKI

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Centralna Komisja Egzaminacyjna

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna
w Poznaniu

Kuratorium Oświaty
w Szczecinie

Starostwo Powiatowe
w Gryfinie

Dziennik elektroniczny

Poczta

 
 

GALERIA

     
   
     
   
     
 
 
     
   
     
   
     
   
     
   
     
 
 
     
 
 
 


 
   
     
  WOŚP 2012  
     
 
Festiwal Piosenki Angielskiej 
 
     
 

 

 
Wszelkie Prawa Zastrzeżone 2007
ZSP w Chojnie