STRONA GŁÓWNA  
   
  HISTORIA SZKOŁY  
   
  ABSOLWENCI  
   
  DOKUMENTY  
   
  REKRUTACJA  
   
  ODDZIAŁY I WYCHOWAWCY  
   
  KADRA PEDAGOGICZNA  
   
  SAMORZĄD UCZNIOWSKI  
   
   
   
  INTERNAT  
   
  PRAKTYCZNA NAUKA ZAWODU  
   
  DORADCA ZAWODOWY  
   
  PROFILAKTYKA  
   
  EWALUACJA  
   
 
 
   
  EGZAMIN MATURALNY  
   
  EGZAMIN ZAWODOWY  
   
  PATRONATY  
   
   
   
   
   
  SUKCESY UCZNIÓW  
   
   
   
  SUPER KLASA  
   
  GAZETA "WIÓRY"  
   
  50 LAT LO  
   
  MOODLE  
   
  ADMINISTRATOR  
   
   
 

ul. Dworcowa 3
74 - 500 Chojna

www.zsp1chojna.pl
zsp1@zsp1chojna.pl

tel./faks 091 414 20 29


 
 
PATRONATY - WSPÓŁPRACA
 
     
   
     
 
 
     
   
     
   
     
 
WOPR
 
     
 
Akademia CISCO
 
 
 
     
     

 


 

XXV finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

 

Po raz kolejny Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Chojnie włączył się w działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Odpowiedzialnymi za przeprowadzenie akcji w  szkole byli pani mgr inż. Małgorzata Zarzycka i pan mgr Leszek Lejman. Przygotowania do wielkiego finału, który odbył się 15 stycznia 2017 r. rozpoczęły się już w październiku, kiedy został założony sztab 2537.

W listopadzie uczniowie mieli możliwość zgłosić chęć wzięcia udziału w zbiórce jako wolontariusze i z takiej możliwości skorzystało 37 osób z naszej szkoły. Nawiązano również, jak co roku, współpracę ze Szkołą Podstawową w Chojnie i w akcji reprezentowało ją dziewięcioro uczniów, pod opieką p. Wiesławy Koladyńskiej. Ponadto, trójka wolontariuszy pochodziła z Gimnazjum w Chojnie. Od początku grudnia zorganizowane zostało kilka spotkań z wolontariuszami, podczas których zapoznani zostali z regulaminem, poinformowani o wszystkich szczegółach Finału i odebrali akcesoria finałowe, tj. puszkę, identyfikator i gratisowe gadżety, takie jak plecaczki czy smycze do kluczy. Cała akcja w  naszym sztabie odbywała się pod nadzorem policji, która była poinformowana o  wszelkich szczegółach.


W końcu nadszedł dzień Finału. Tegoroczna zbiórka pieniędzy została przeznaczona na  zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów. Na ulicach miasta, oprócz wolontariuszy z naszego sztabu, pieniądze zbierali wolontariusze ze sztabu w Centrum Kultury. Nasi wolontariusze dzielnie przemierzali ulice Chojny, zbierając pieniądze na szczytny cel. Wszyscy zmarznięci zbierający, w stołówce internatu, mogli wypić ciepłą herbatę i zjeść bigos, z czego chętnie korzystali w przerwie podczas kwestowania.

Posiłek był sponsorowany przez Radę Rodziców przy ZSP, a przygotowany przez nasze panie kucharki. O godz. 15.00 rozpoczęły się występy w Centrum Kultury, którym towarzyszyła licytacja licznie ofiarowanych przez ludzi przedmiotów oraz tych przysłanych przez Fundację WOŚP. Kulminacją dnia było światełko do nieba wysłane o godzinie 20.00  w solidarności z całą Polską.


Zarówno wolontariusze, jak i darczyńcy, nie zawiedli naszych oczekiwań. Ze zbiórki na  ulicach i licytacji uzyskaliśmy w Chojnie 35438,63 i 382,17 euro, co jest dotychczasowym rekordem.
Serdecznie dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i okazaną pomoc i mamy nadzieję, że za rok będziemy mogli napisać o równie wspaniałych zebranych kwotach.


mgr Leszek Lejman

 

 
 

LANGUAGE

Anglia
Niemcy Węgry


LINKI

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Centralna Komisja Egzaminacyjna

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna
w Poznaniu

Kuratorium Oświaty
w Szczecinie

Starostwo Powiatowe
w Gryfinie

Dziennik elektroniczny

Poczta

 
 

GALERIA

     
   
     
   
     
 
 
     
   
     
   
     
   
     
   
     
 
 
     
 
 
 


 
   
     
  WOŚP 2012  
     
 
Festiwal Piosenki Angielskiej 
 
     
 

 

 
Wszelkie Prawa Zastrzeżone 2007
ZSP w Chojnie