STRONA GŁÓWNA  
   
  HISTORIA SZKOŁY  
   
  ABSOLWENCI  
   
  DOKUMENTY  
   
  REKRUTACJA  
   
  ODDZIAŁY I WYCHOWAWCY  
   
  KADRA PEDAGOGICZNA  
   
  SAMORZĄD UCZNIOWSKI  
   
   
   
  INTERNAT  
   
  PRAKTYCZNA NAUKA ZAWODU  
   
  DORADCA ZAWODOWY  
   
  PROFILAKTYKA  
   
  EWALUACJA  
   
 
 
   
  EGZAMIN MATURALNY  
   
  EGZAMIN ZAWODOWY  
   
  PATRONATY  
   
   
   
   
   
  SUKCESY UCZNIÓW  
   
   
   
  SUPER KLASA  
   
  GAZETA "WIÓRY"  
   
  50 LAT LO  
   
  MOODLE  
   
  ADMINISTRATOR  
   
   
 

ul. Dworcowa 3
74 - 500 Chojna

www.zsp1chojna.pl
zsp1@zsp1chojna.pl

tel./faks 091 414 20 29


 
 
PATRONATY - WSPÓŁPRACA
 
     
   
     
 
 
     
   
     
   
     
 
WOPR
 
     
 
Akademia CISCO
 
 
 
     
     

 


 

Międzynarodowy konkurs fotograficzny
„Matematyka w obiektywie”

 

Matematyka w obiektywie jest imprezą cykliczną organizowaną od roku 2010, przez  Uniwersytet Szczeciński w celu popularyzowania nauki, a w szczególności wiedzy i  kultury matematycznej poprzez fotografię. Patronem od chwili ogłoszenia konkursu jest  JM  Rektor Uniwersytetu Szczecińskiego. Komitet organizacyjny konkursu zawiązany został podczas V Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Dydaktyków Matematyki "Matematyka - nasza niedostrzegalna kultura". Jego przewodniczącą została dr hab., prof. US Małgorzata Makiewicz. Organizatorami konkursu są studenci z Koła Naukowego Młodych Dydaktyków Matematyki Uniwersytetu Szczecińskiego.
Celem Konkursu jest zainteresowanie jak największej grupy osób różnymi obliczami matematyki. Konkurs jest skierowany do osób, które potrafią spojrzeć na Królową Nauk oczyma wyobraźni i uwiecznić swoje myśli na fotografii.
W tym roku Konkurs został wyróżniony patronatami: Ministerstwa Kultury i  Dziedzictwa Narodowego, Ministra Edukacji Narodowej, Rzecznika Praw Dziecka, Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego, Prezydenta Miasta Szczecin, JM Rektora Uniwersytetu Szczecińskiego, Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty oraz Prezesa Fundacji XX. Czartoryskich.
Konkurs trwał od 1.09. – 31.10.2016 r. Wzięło w nim udział 7456 prac. Każdy z  uczestników mógł zgłosić do konkursu maksymalnie 6 prac. Z naszej szkoły do konkursu przystąpiło 10 osób, zachęconych przez nauczycieli matematyki: Dawid Szeremeta, Bartosz Saskowski i Patryk Nowak z kl. 4 B/I, Weronika Pasiud i Łukasz Wróbel z kl. 4 H/Ż, Kamil Pasiud, Marcin Grzesik i Jakub Hefka z kl. I B/I, Ryszard Wójcik z kl. 1 b LO i Beata Gębicka z kl. II c. Niestety nie udało się zdobyć nagrody, ale każdy z uczestników konkursu ma satysfakcję, że podjął się wyzwania (nadał ciekawy tytuł, opisał pracę), a przede wszystkim zauważył i uwiecznił na fotografii codzienne i niecodzienne oblicza matematyki.

W wysłanych pracach uczniowie doszukiwali się różnych pojęć matematycznych, co  przyczyniło się do wzbogacenia języka matematycznego.

      

Serdecznie gratulujemy udziału w konkursie, zachęcamy do poszukiwań oryginalnych ujęć już dziś i do wzięcia udziału w kolejnej edycji.

 

mgr Agata Motyl

 

 
 

LANGUAGE

Anglia
Niemcy Węgry


LINKI

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Centralna Komisja Egzaminacyjna

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna
w Poznaniu

Kuratorium Oświaty
w Szczecinie

Starostwo Powiatowe
w Gryfinie

Dziennik elektroniczny

Poczta

 
 

GALERIA

     
   
     
   
     
 
 
     
   
     
   
     
   
     
   
     
 
 
     
 
 
 


 
   
     
  WOŚP 2012  
     
 
Festiwal Piosenki Angielskiej 
 
     
 

 

 
Wszelkie Prawa Zastrzeżone 2007
ZSP w Chojnie