STRONA GŁÓWNA  
   
  HISTORIA SZKOŁY  
   
  ABSOLWENCI  
   
  DOKUMENTY  
   
  REKRUTACJA  
   
  ODDZIAŁY I WYCHOWAWCY  
   
  KADRA PEDAGOGICZNA  
   
  SAMORZĄD UCZNIOWSKI  
   
   
   
  INTERNAT  
   
  PRAKTYCZNA NAUKA ZAWODU  
   
  DORADCA ZAWODOWY  
   
  PROFILAKTYKA  
   
  EWALUACJA  
   
 
 
   
  EGZAMIN MATURALNY  
   
  EGZAMIN ZAWODOWY  
   
  PATRONATY  
   
   
   
   
   
  SUKCESY UCZNIÓW  
   
   
   
  SUPER KLASA  
   
  GAZETA "WIÓRY"  
   
  50 LAT LO  
   
  MOODLE  
   
  ADMINISTRATOR  
   
   
 

ul. Dworcowa 3
74 - 500 Chojna

www.zsp1chojna.pl
zsp1@zsp1chojna.pl

tel./faks 091 414 20 29


 
 
PATRONATY - WSPÓŁPRACA
 
     
   
     
 
 
     
   
     
   
     
 
WOPR
 
     
 
Akademia CISCO
 
 
 
     
     

 


 

Szkolne Dni Profilaktyki

 

W dniach od 28 listopada do 2 grudnia 2016 r. odbyły się Szkolne Dni Profilaktyki. Podczas realizacji inicjatywy, zostały przeprowadzone działania profilaktyczne, których celem było uświadomienie młodzieży negatywnych skutków zachowań ryzykownych, promowanie zdrowego trybu życia oraz doskonalenie umiejętności prospołecznych. Na  spotkaniu z uczniami klasy I HŻ, pielęgniarka szkolna - p. Wanda Nużyńska, zachęcała uczniów do aktywności fizycznej oraz przedstawiła negatywny wpływ substancji psychoaktywnych na organizm człowieka. Psychoterapeutka p. Agnieszka Strzelec w klasach I MM, I BI oraz I HŻ przeprowadziła warsztaty z zakresu kształtowania umiejętności prospołecznych. Scharakteryzowała najczęstsze problemy i zagrożenia współczesnej młodzieży oraz wynikające z nich konsekwencje zdrowotne i psychospołeczne.
Dnia 1 grudnia 2016 r. włączyliśmy się w obchody Światowego Dnia Walki z AIDS. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego przypinali, uczniom i nauczycielom, czerwone wstążeczki, jako znak solidarności z zakażonymi HIV i chorymi na AIDS. W tym samym dniu zorganizowaliśmy III Powiatowy Konkurs Profilaktyczny we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Gryfinie pod patronatem Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w  Gryfinie. W konkursie wzięli udział uczniowie powiatu gryfińskiego ze szkół gimnazjalnych oraz z klas pierwszych szkół ponadgimnazjalnych.


W realizację przedsięwzięć w ramach Szkolnych Dni Profilaktyki włączyła się również p.  Dorota Szwiec, kierownik internatu, która zorganizowała dla uczniów mieszkających w  internacie spotkanie z dietetykiem p. Iwoną Andrzejczyk na temat „Wiem co jem”. W  klasach 2 bcd oraz 1 MM odbyły się spotkania z asp. sztab. Anną Przybylską, przedstawicielem Komisariatu Policji w Chojnie, na temat przyczyn i skutków zażywania substancji psychoaktywnych.


Ponadto w klasach 1 abcd oraz 2 WZ na lekcji wychowania fizycznego p. Marek Łągiewczyk przeprowadził zajęcia dotyczące podstawowych zasad udzielania pierwszej pomocy.

 

mgr Małgorzata Limanówka

 

 
 

LANGUAGE

Anglia
Niemcy Węgry


LINKI

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Centralna Komisja Egzaminacyjna

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna
w Poznaniu

Kuratorium Oświaty
w Szczecinie

Starostwo Powiatowe
w Gryfinie

Dziennik elektroniczny

Poczta

 
 

GALERIA

     
   
     
   
     
 
 
     
   
     
   
     
   
     
   
     
 
 
     
 
 
 


 
   
     
  WOŚP 2012  
     
 
Festiwal Piosenki Angielskiej 
 
     
 

 

 
Wszelkie Prawa Zastrzeżone 2007
ZSP w Chojnie