STRONA GŁÓWNA  
   
  HISTORIA SZKOŁY  
   
  ABSOLWENCI  
   
  DOKUMENTY  
   
  REKRUTACJA  
   
  ODDZIAŁY I WYCHOWAWCY  
   
  KADRA PEDAGOGICZNA  
   
  SAMORZĄD UCZNIOWSKI  
   
   
   
  INTERNAT  
   
  PRAKTYCZNA NAUKA ZAWODU  
   
  DORADCA ZAWODOWY  
   
  PROFILAKTYKA  
   
  EWALUACJA  
   
 
 
   
  EGZAMIN MATURALNY  
   
  EGZAMIN ZAWODOWY  
   
  PATRONATY  
   
   
   
   
   
  SUKCESY UCZNIÓW  
   
   
   
  SUPER KLASA  
   
  GAZETA "WIÓRY"  
   
  50 LAT LO  
   
  MOODLE  
   
  ADMINISTRATOR  
   
   
 

ul. Dworcowa 3
74 - 500 Chojna

www.zsp1chojna.pl
zsp1@zsp1chojna.pl

tel./faks 091 414 20 29


 
 
PATRONATY - WSPÓŁPRACA
 
     
   
     
 
 
     
   
     
   
     
 
WOPR
 
     
 
Akademia CISCO
 
 
 
     
     

 


 

Rozstrzygnięcie szkolnych konkursów o oszczędzaniu

 

W ramach akcji „Tydzień dla Oszczędzania 2016”, która zorganizowana została w naszej szkole w dniach 21 - 28.10.2016 r., odbyły się konkursy związane z oszczędzaniem oraz wiedzą z  zakresu ekonomii.
Konkurs "Oszczędzanie to takie proste" był adresowany do uczniów Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Uczniowie mieli za zadnie wykonać plakaty o tematyce oszczędzania. Prace należało złożyć do dnia 21 października do pani Emilii Skrzypy.
Zwycięzcami konkursu została klasa II WZ, której wychowawcą jest pani mgr Barbara Zubala.


Kolejną formą rywalizacji na płaszczyźnie ekonomii i oszczędzania była Olimpiada "Wiedzy o  Ekonomii", połączona z grą "Postaw na Ekonomię". Olimpiada odbyła się 24 października 2016 r., natomiast gra „Postaw na ekonomię” zorganizowana została dnia 27 października. Przedsięwzięcie kierowane było do uczniów klas 1 i 2 LO oraz 1, 2 i 3 TZ i TB. Olimpiada opierała się na wiedzy z zakresu ekonomii, znajomości związków frazeologicznych związanych z  pieniędzmi oraz umiejętności współpracy w grupie. Uczniowie z poszczególnych klasy, w  wyniku losowania, utworzyli drużyny, które miały do wykonania określone zadania: rozwiązać test jednokrotnego wyboru, dopasować wyrazy do ich znaczeń oraz odgadnąć jak  największą ilość związków frazeologicznych przy pomocy kalamburów. Kontynuacją olimpiady była gra „Postaw na ekonomię”, gdzie uczniowie w tych samych grupach, mogli wykazać się znajomością ekonomii oraz umiejętnością posługiwania się wiedzą pod presją czasu. Należało rozdysponować 50 punktów na 4 odpowiedzi, z których jedna musiała pozostać niewybrana.

Opis: C:\Users\Emila\Desktop\ekonomia w praktyce\TDO 2016\Tydzień dla oszczędzania 21-28.10.2016\25.10.2016 Olimpaada ekonomiczna\DSC_0115.JPG

Nad przebiegiem Olimpiady „Wiedzy o ekonomii” czuwała komisja konkursowa w składzie: pani mgr Barbara Zubala, pani mgr Emilia Skrzypa oraz pani mgr Edyta Daszkiewicz, natomiast podczas gry w skład jury weszły następujące osoby: pani mgr Barbara Zubala, pani mgr Emilia Skrzypa oraz Klaudia Pokrywka - uczennica klasy 2b LO. Po posumowaniu wyników z obu części zostało wyłonione pierwsze miejsce, które należało do drużyny w składzie: Agata Majewska ( kl. 2d LO), Wiktoria Borowiec ( kl. 1TH), Maciej Ogonowski ( kl.2TB) i Patryk Werwiński ( kl.3TH).


Opis: C:\Users\Emila\Desktop\ekonomia w praktyce\TDO 2016\Tydzień dla oszczędzania 21-28.10.2016\27.10.2016r. Gra - Postaw na ekonomię\DSC_0017.JPG

 

Zwycięzcom gratulujemy!
mgr Emilia Skrzypa

 

 
 

LANGUAGE

Anglia
Niemcy Węgry


LINKI

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Centralna Komisja Egzaminacyjna

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna
w Poznaniu

Kuratorium Oświaty
w Szczecinie

Starostwo Powiatowe
w Gryfinie

Dziennik elektroniczny

Poczta

 
 

GALERIA

     
   
     
   
     
 
 
     
   
     
   
     
   
     
   
     
 
 
     
 
 
 


 
   
     
  WOŚP 2012  
     
 
Festiwal Piosenki Angielskiej 
 
     
 

 

 
Wszelkie Prawa Zastrzeżone 2007
ZSP w Chojnie